ČNS Praha, 77. aukce

Sarntal b.l. - založení a svěcení praporu - císařský

Položka 2694
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Sarntal b.l. - založení a svěcení praporu - císařský znak / 7-řádkový nápis, Nesign., zlacený bronz 29 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., vlas.rysky, téměř