ČNS Praha, 77. aukce

1/2 dukátová mariánská svátostka b.l. - Panna Marie

Položka 469
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Církevní medaile

1/2 dukátová mariánská svátostka b.l. - Panna Marie Immaculata, opis / monogram, dvě svatá srdce, hvězdy, Nesign., Nepunc., 15/18 mm s původ. závěsem, 1.733g