ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

Osvobození Vídně od Turků 1683 - pohled na obležené

Položka 1110
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Aktuální cena: 1 200 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Leopold I., 1657 - 1705

Osvobození Vídně od Turků 1683 - pohled na obležené město / 8-řádkový nápis, Nesign., Ag, 28mm, 6.366g, M.905, H.2066, dr.rysky, patina R!

Zachovalost: 2/2