ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

Roettiers - AR jeton na holdování v Ypern (1720) -

Položka 1125
Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Karel VI., 1711 - 1740

Roettiers - AR jeton na holdování v Ypern (1720) - poprsí zprava, opis / městský znak, opis, Sign.R, 31mm, 9.040g, H.2612, dr.vada raz., vl.škr., patina