Sobota 1.6.2019, 17:00:00.
Kovařík Miroslav, 1951 -
ZOH Nagano - Vlad. Růžička - kapitát zlatého mužstva 1998 - hokejista, opis / emblém her, nápis a opis, Sign., zlacený bronz 40 mm, kapsle