ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

Mileniová replika denáru "svatého Václava" 1929 -

Položka 2447
Vyvolávací cena: 120 Kč

Aktuální cena: 220 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Šejnost Josef, 1878 - 1941

Mileniová replika denáru "svatého Václava" 1929 - český lev, opis / kříž v kroužku, opis, Sign., Nepunc., Ag 22mm, 1.573g, PŠ.150, patina, téměř