Příjem limitů končí:Sobota 1.6.2019, 17:00:00.
Úprka Josef, 1939 -
Jan Pavel II. - návštěva na Velehradě 1990 - poprsí zleva, opis / chrám, vročení, opis, Sign., Punc., Ag925, 60mm, 101.214g, původní etue