ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

Narození Napoleona II. - krále římského 1811 -

Položka 2621
Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Narození Napoleona II. - krále římského 1811 - dvojportrét / dětský portrét, opis, Sign., Ag 32mm, 18.694g, Zeitz.123, Julius.2426, pěkná patina, téměř