ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

Karel X. - proklamační medaile 17.IX.1824 - poprsí

Položka 2623
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Karel X. - proklamační medaile 17.IX.1824 - poprsí zleva, opis / 15-řádkový nápis, Sign.Gayrard, měď 50mm, 70.164g, krásná patina