ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

Anverns 1920 (pozdější) - VII.letní olympijské hry -

Položka 2672
Vyvolávací cena: 200 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Sportovní medaile, plakety a odznaky

Anverns 1920 (pozdější) - VII.letní olympijské hry - vítěz, Niké a nápis / pohled na město, kašna, znak a opis, Nesign., zlacený bronz 50 mm