ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

St.Louis 1904 (pozdější) - letní olympijské hry - 800

Položka 2680
Vyvolávací cena: 200 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Sportovní medaile, plakety a odznaky

St.Louis 1904 (pozdější) - letní olympijské hry - 800 meter run - atleti, opis / Niké, hlava Dia, nápis na tabulce, věnec a opis, Nesign., zlacený bronz 50 mm