ČNS Praha, 77. aukce - DODRAŽBA

Opole - XIII.mezinárodní výstava psů 1975 - pes

Položka 2890
Vyvolávací cena: 30 Kč

Sobota 1.6.2019, 17:00:00.

Polsko

Opole - XIII.mezinárodní výstava psů 1975 - pes, opis / emblém "FCI", 6-řádkový nápis, Nesign., zlacený bronz 36 mm s původním závěsem, téměř