ČNS Praha, 77. aukce - KORESPONDENČNÍ

Kříž - medailka na tábor lidu 30.7.1871 - tři zemské

Položka 2796
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 25.5.2019, 16:00:00.

Bílá Hora u Brna

Kříž - medailka na tábor lidu 30.7.1871 - tři zemské znaky pod korunou, věnec / 6-řádk. nápis v perlovci, Sign., cín 27 mm, původní ouško odstraněno, patina