ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Nesign. - železná cizelovaná jednostr. medaile b.l. -

Položka 1185
Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Arcivév. Marie Magdalena, 1589 - 1631

Nesign. - železná cizelovaná jednostr. medaile b.l. - portrét zleva, rytý opis, 57mm, 17.527g, patina RR!

Zachovalost: 1