ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Poprsí krále Josefa I. zprava

Položka 1194
Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Josef I. a Karel VI.

Poprsí krále Josefa I. zprava, opis / poprsí arcivév. Karla, opis, b.l., Nesign., Ag 38mm, 27.304g, M.1267, H.2435, barokní ouško, hrany, rysky, pěkná patina

Zachovalost: -1/1-