ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Wiedeman - AR úmrtní medaile 1765 - poprsí zprava

Položka 1213
Vyvolávací cena: 14 000 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

František I., 1745 - 1765

Wiedeman - AR úmrtní medaile 1765 - poprsí zprava opis / náhrobek, dvě truchlící postavy, opis a nápis, Sign., 45mm, 34.642g, M.1948, H.2799, nep.hr., patina