ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Řád Čestné legie (typ 1852) - II.třída

Položka 2373
Vyvolávací cena: 30 000 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Francie, Napoleon III., 1852 - 1870

Řád Čestné legie (typ 1852) - II.třída, BB.570, nepuncov. Au900, poškozený smalt, nákrční stuha RR!

Zachovalost: 1/1/2