ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Zlatá medaile za chrabrost b.l.

Položka 2408
Vyvolávací cena: 65 000 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Rusko, Alexandr III., 1881 - 1894

Zlatá medaile za chrabrost b.l., Sign.AG, Nepunc., BB.323, Kop.201, 29mm, 21.728g, původní ouško, bez stuhy, ex Aurea 90/1656 (2018) RRR!

Zachovalost: 1/1/-