ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Zlacený a smaltovaný kříž - blíže neurčený

Položka 2420
Vyvolávací cena: 3 400 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Ukrajina

Zlacený a smaltovaný kříž - blíže neurčený, Nesign., 40x43 mm se závěsným kruhem, 17.292g, bez stuhy

Zachovalost: 1/1/-