ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Řád Sv.Řehoře Velikého II.typ (1870) - II.třída -

Položka 2422
Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Vatikán

Řád Sv.Řehoře Velikého II.typ (1870) - II.třída - komandér, BB.380, Nimmergut.332, Nesign., zlacené Ag, původní etue

Zachovalost: 1/1/1