ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Gróf Laszlo Teleki - úmrtní medaile 8.V.1861 -

Položka 2480
Vyvolávací cena: 3 600 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Kleeberg August (Vídeň), 2.polovina 19.století

Gróf Laszlo Teleki - úmrtní medaile 8.V.1861 - poprsí čelně, maďarský opis / truchlící Hungaria, nápisy, Sign., bronz 58 mm, skvrnka, patina, téměř