ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Braun - bronzová medaile pro vystavovatele - český

Položka 2588
Vyvolávací cena: 320 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Braun - bronzová medaile pro vystavovatele - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, český a něm.nápis, Sign., 44mm, ŠFP.17c, skvrky, patina