ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Replika groše Vladislava II. - koruna

Položka 2766
Vyvolávací cena: 190 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Soušek Petr, 1972 -

Replika groše Vladislava II. - koruna, dva opisy / český lev, opis, Sign., Ag 28mm, 2.608g, nep.nedor., pěkná patina