ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Upomínkový jeton firmy Veleba - mechanický automat

Položka 2799
Vyvolávací cena: 160 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Upomínkový jeton firmy Veleba - mechanický automat v podobě medvěda, opis / česko-německý 8-řádkový nápis, Nesign., mosaz 25 mm, ŠFP.66a, dr.úhoz, patina

Zachovalost: -1/1