ČNS Praha, 78. aukce - KORESPONDENČNÍ

Město Praha k významnému životnímu jubileu b.l. -

Položka 2729
Vyvolávací cena: 20 Kč
Docílená cena: 20 Kč

Sobota 14.9.2019, 16:00:00.

Bílek František, nar. 1912

Město Praha k významnému životnímu jubileu b.l. - významné pražské stavby, opis, Sign., jednostranný bronz 60 mm, patina

Zachovalost: 1