ČNS Praha, 78. aukce - KORESPONDENČNÍ

Kozák - 75.výročí vzniku Československa 28.X.1993 -

Položka 2821
Vyvolávací cena: 260 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Sobota 14.9.2019, 16:00:00.

Česká republika - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Kozák - 75.výročí vzniku Československa 28.X.1993 - poprsí v klobouku zleva, opis / velký státní znak, opis, Sign., Ag999, 35mm, 14.840g, Nov.1.226a, patina

Zachovalost: Proof