ČNS Praha, 78. aukce - KORESPONDENČNÍ

Vánoce b.l. (1993) - klanění pastýřů / 4-řádk. nápis

Položka 2822
Vyvolávací cena: 260 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Sobota 14.9.2019, 16:00:00.

Česká republika - Zlatá koruna

Vánoce b.l. (1993) - klanění pastýřů / 4-řádk. nápis mezi dvěma svícny, Nesign., Punc., Ag999, 35mm, 14.894g, patina

Zachovalost: Proof