ČNS Praha, 78. aukce - KORESPONDENČNÍ

Medaile na 100 let konfederace 1867/1967 - znak

Položka 2823
Vyvolávací cena: 240 Kč
Docílená cena: 240 Kč

Sobota 14.9.2019, 16:00:00.

Kanada

Medaile na 100 let konfederace 1867/1967 - znak, nápis / stylizovaný javorový list a opis, Nesign., Nepunc., Ag36mm, 24.462g, patina, téměř