ČNS Praha, 78. aukce - KORESPONDENČNÍ

Nesign. - 500 let unie s Rakouskem 1863 - znak

Položka 2828
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 150 Kč

Sobota 14.9.2019, 16:00:00.

Tyrolsko

Nesign. - 500 let unie s Rakouskem 1863 - znak, pušky a klobouk, vročení, opis / 5-řádkový nápis, cín 37 mm s původním ouškem, 28.163g(!), Haus.1614, dr., patina

Zachovalost: -1/1-