ČNS Praha, 78. aukce - KORESPONDENČNÍ

Nesign. - pamětní medailka 1854 poprsí zprava

Položka 2830
Vyvolávací cena: 60 Kč
Docílená cena: 80 Kč

Sobota 14.9.2019, 16:00:00.

Vatikán, Pius IX., 1846 - 1878

Nesign. - pamětní medailka 1854 poprsí zprava, opis / Panna Marie, opis, bronz 28/31 mm s původním ouškem, tmavá patina

Zachovalost: -1/1-