ČNS Praha, 78. aukce - KORESPONDENČNÍ

Nesign. - medailka na Svatý rok 1900 - poprsí zleva

Položka 2831
Vyvolávací cena: 60 Kč
Docílená cena: 90 Kč

Sobota 14.9.2019, 16:00:00.

Vatikán, Leo XIII., 1878 - 1903

Nesign. - medailka na Svatý rok 1900 - poprsí zleva, opis / sedící Kristus, tři andělé, opis, mosaz 23x30 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina, téměř