Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Karel I. a Zita
Marschall - svatební medaile 21.X.1911 - dvojportrét, opis / znaky pod korunou, věnec z růží, opis, Sign., Nepunc., patinov. Ag 80mm, cca 240g, nep.škr., etue