ČNS Praha, 78. aukce

20 let v úřadu purkmistra v Nusdorfu u Vídně 1892 -

Položka 1302
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Bachofen von Echt, Adolf

20 let v úřadu purkmistra v Nusdorfu u Vídně 1892 - rodový znak, vročení v kartuši a opis / znak města, věnec a opis, Sign.JC, Punc., Ag 35mm, 22.042g, pat.