ČNS Praha, 78. aukce

Boehm - AR medaile na 50.narozeniny 1831 - poprsí

Položka 1303
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Baldacci Anton, svobodný pán, narozen ve Vídni 1781

Boehm - AR medaile na 50.narozeniny 1831 - poprsí zprava, opis / vročení ve věnci a opis, Sign., 43mm, 35.099g, pozdější punc, H.7187, nep.hr., vl.rysky