ČNS Praha, 78. aukce

Neuberger - AE svatební medaile 1908 - alianční znaky

Položka 1312
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Kubinzky Eugen a Wilhelmina de Georgi

Neuberger - AE svatební medaile 1908 - alianční znaky a nápis na stuze / 9-řádkový nápis v kartuši, Sign., bronz 35mm, 14.481g, nep.hr., pěkná patina