Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Lichnovský Felix, kníže, 1814 - 1848
Drentwett - AE medaile na zavraždění 18.9.1848 - poprsí čelně, dva opisy / dva duby, orel se stuhou, písmo, Sign., 37mm, 26.063g, nep.skvrnky, patina