ČNS Praha, 78. aukce

Drentwett - AE úmrtní medaile 18.9.1848 - poprsí

Položka 1314
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 4 200 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Lichnovský Felix, kníže, 1814 - 1848

Drentwett - AE úmrtní medaile 18.9.1848 - poprsí čelně, dva opisy/ truchlící anděl pod smuteční vrbou, opis, Sign., 37mm, 25.686g, nep.skvrnky, patina