ČNS Praha, 78. aukce

AR medaile na stříbrnou svatbu 25.X.1844/1869 -

Položka 1321
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Schaumburg-Lippe, Adolf Georg a Hermína von Waldeck

AR medaile na stříbrnou svatbu 25.X.1844/1869 - dvojportrét, opis / 7-řádkový nápis v dubovém věnci, Sign., 46mm, 59.713g, hr., dr.rys., patina, téměř R!