Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Simmering
Položení zákl.kamene kasina katolického spolku 1907 - průčelí kostela / 7-řádkový nápis, Nesign., zlacený bronz 29 mm s raženým ouškem a závěs, kruhem, skvrnky