ČNS Praha, 78. aukce

Velká stříbrná medaile za statečnost

Položka 2308
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Docílená cena: 1 200 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230a, VM1.5-X-d, vydání z let 1914 - 1917, Sign.Leisek, puncované Ag, dr.hr., vl.rysky, nepův. válečná stuha

Zachovalost: 1/1/1