ČNS Praha, 78. aukce

Malá stříbrná medaile za statečnost

Položka 2309
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 420 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Nepunc., nep.hr., nep.rysky, původní stuha

Zachovalost: 1/1/1