ČNS Praha, 78. aukce

Tyrolská stříbrná pamětní medaile 1848

Položka 2312
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 5 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Tyrolská stříbrná pamětní medaile 1848, Marko.358, VM1.23a, Sign.Lange, Nepunc., nep.hr., nep.rysky, krásná patina, bez stuhy