Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSSR, VM.43-III, Punc. Zukov Ag925, pův.stuha, poškozená původní etue, průkaz s udělením "majoru M.Skalickému 3.10.1973"