ČNS Praha, 78. aukce

Medaile Za pracovní věrnost ČSSR

Položka 2349
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 340 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, Punc. Zukov Ag925, pův.stuha, stužka, poškoz. původní etue, průkaz s udělením "Stehlík Jaroslav, 9.9.1963"

Zachovalost: 1/1/1