Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, Punc. Zukov Ag925, pův.stuha, stužka, poškoz. původní etue, průkaz s udělením "Stehlík Jaroslav, 9.9.1963"