ČNS Praha, 78. aukce

Knobloch - 600.výročí úmrtí Karla IV. 1378/1978 -

Položka 2423
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Medaile vydané Českou numismatickou společností

Knobloch - 600.výročí úmrtí Karla IV. 1378/1978 - trůnící císař čelně, písmo / písm."K", znaky, kružba, opis, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 30.746g, patina