ČNS Praha, 78. aukce

Pamětní tolar Albrechta z Valdštejna 1634/1934 -

Položka 2476
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Docílená cena: 17 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Chaura K., 1869 - 1945, a Špánek K., 1894 - 1965

Pamětní tolar Albrechta z Valdštejna 1634/1934 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis a nápis, Sign., Punc. Ag987 KŠ, 42mm, 28.527g, hr., vl.rysky