ČNS Praha, 78. aukce

AR odražek desetidukátu 1972 - Lidice - žena v šátku

Položka 2482
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Docílená cena: 15 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Kolářský Zdeněk, 1931 -

AR odražek desetidukátu 1972 - Lidice - žena v šátku, popravovaní muži, opis / rozlomená mříž, růže a opis, Sign., 42mm, 22.198g, k.76, krásná patina (125ks) RR!