ČNS Praha, 78. aukce

Jan Amos Komenský - 300 let narození 1592/1892 -

Položka 2497
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 3 200 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Oertel Otto (zemřel 1892)

Jan Amos Komenský - 300 let narození 1592/1892 - poprsí zleva, opis/ krajina, slunce a měsíc, latinský opis, Sign., měď 35mm, 16.047g, patina, téměř