ČNS Praha, 78. aukce

První rakouská spořitelna - 50.výročí založení 1869 -

Položka 2515
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Scharff Anton, 1845 - 1903

První rakouská spořitelna - 50.výročí založení 1869 - sed. Austria s rohem hojnosti, písmo/ nápis ve věnci, Sign., měď 64 mm, dr.hr., dr.rysky, dr.úhoz, patina