ČNS Praha, 78. aukce

Hotel Hořec v Krkonoších 2008 - sedící Krakonoš

Položka 2546
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 2 200 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Šindelář Lumír, 1925 -

Hotel Hořec v Krkonoších 2008 - sedící Krakonoš, opis / ležící žena, budova, váhy, opis, Sign., smaltovaný a zlacený bronz 50mm, 96.908g, údajně 5ks RRR!